Çocuklar Hangi Dansa Başlamalı?

Çocuklar  Hangi Dansa Başlamalı

Tecrübelerimiz bize gösterdi ki, genellikle aileler ve çocuklar dans kursuna başlarken hangi dans branşına başlayacakları konusunda pek fikir sahibi değiller. Bu tercih genelde dans okulunun daha aktif olabildiği branşa yönlendirmesi ile gerçekleşmektedir. Aslında çocuklar bu güzel faaliyetlerinin başlangıcında maalesef sınırlanmış ve zorunlu yönlendirilmiş olmaktadır. Belki de bu yüzden danstan soğuyabilmekte veya diğer branşları tanıması engellenmektedir.

http://massimomercelli.com/march-13-vignola-teatro-comunale-bach-sanssouci-with-ramin-bahrami/ ‘Çoklu Dans Programı’ nedir? 

Geliştirdiğimiz çocuklar için ‘Çoklu Dans Programı’ ile adeta mini bir konservatuar sistemi ile çocuklarımızın 4 farklı branşta temel eğitim almalarını sağlıyoruz. Bu sayede çocuklar branşları deneyimleyerek  tanıyorlar. Yıllarca hepsi üzerinde eğitimine devam edebileceği gibi eğitmenlerimizin de fikri alınarak  onun için en uygun branşa yönlendirme de yapılabilmektedir.

watch Peki bu program zorunlu mu?

Tabii ki hayır. Çocuk sınıflarımızda isterseniz ‘Çoklu Dans Programı’na dahil olarak hepsinden eğitim alabiliyor ya da özellikle istediğiniz branş ya da branşları tercih edebiliyorsunuz…

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi