Dans Kursları

DANS SPORU – 6 Yaş ve üzeri

Standart(Salon) ve Latin Dansları

Dans Sporu, eski adı ile Salon ve Latin Dansları, bütün dünyada oldukça popüler olan, dansı hem sanatsal hem de sportif yönü ile yaşatabilen çok özel ve güzel bir branştır. Özellikle erken yaşlarda başlayan dans sporu eğitimleri ile çocuklar; hem bütün hayatları boyunca geçerli olacak dünya danslarını öğrenmiş olmakta, hem de fiziksel, sosyal ve psilolojik gelişimleri açısından birçok olumlu kazanım elde etmektedirler.

Dans Sporu derslerimizde çocuklarımız standart danslarından; Yavaş Vals (Slow Waltz)-Tango-Quickstep-Viyana Valsi (Viennese Waltz)-Yavaş Foxtrot (Slow Foxtrot) ve Latin danslarından ChaCha-Samba-Jive-Paso Doble ve Jive danslarını uluslararası dans sporu tekniklerine göre öğrenirler.

Tastylia, Tadalafil Oral Strip Yarışmacı Eğitimi: Dans Sporu dersleri sürecinde yatkın ve istekli olabilecek çocuklarımız, aile onayları da alınarak, özel ders ve antrenman desteğiyle, lisanslı dans sporcusu olarak ulusal ve uluslararası  source yarışmalara kulübümüz bünyesinde katılabilmektedir.

HIP HOP   –   6 Yaş ve üzeri

Hip Hop derslerimizde çocuklar popüler müzikler eşliğinde serbest stil dansları öğrenerek adeta beğendikleri kliplerdeki dansçılar gibi dans ediyorlar. Eğlence, heyecan ve enerji dolu Hip Hop dersimiz de tıpkı diğer dans derslerimiz gibi çocukların beyin-vücut koordinasyon gelişimine, vücut farkındalığına, öz güveninin ve sosyalliğinin gelişiminde oldukça faydalıdır.

BALE   –   3 Yaş ve üzeri 

     Bale derslerimizde çocuklar hem klasik bale ile temel dans eğitimlerini (duruş, denge, estetik, koordinasyon vb.) alırken hem de bu önemli branşın güzellikleri ile tanışıyorlar. İlk başlangıçta çocuklarımızın bale dansını sevmeleri ve eğitim almaya alışmaları hedeflenmektedir. Öğrencilerimiz devam ettikleri süreç boyunca, kademe kademe bir üst seviyeye geçerek ilerleyen dönemlerde bale sınavlarına girebilmekte ya da hobi olarak gelişimlerine devam edebilmektedir.
      purchase Tastylia online without prescription Konservatuvar Sınavlarına Hazırlıkİstekli ve yatkın öğrencilerimize, aile onayları doğrultusunda konservatuar sınavlarına hazırlık amaçlı ayrı olarak grup veya özel dersler yapılmaktadır

Temel Dans Eğitimi   –   6 Yaş ve Üzeri

Bu dersimizde çocuklar aldıkları branş eğitimlerine ek olarak duruş, denge ve özellikle ESNEKLİKLERİNİ arttırmak hedeflenmektedir. Bu dersimiz ÇOKLU PROGRAM eğitimimize dahil bir derstir.