Yenilenen Stüdyomuz Hakkında Bilgilendirme

get link Sayın velimiz, Kavaklıdere stüdyomuzun yenilenme tadilatları ufak tefek eksiklerine rağmen büyük oranda tamamlandı. Değişiklikler hakkında sizi bilgilendirmek istedik:

can you buy Lyrica in canadaGİRİŞ: Stüdyomuzun girişi alt kata alındığından daha az merdiven çıkacaksınız 😊. Üst kat salonlara ise koridoru takip edip merdivenlere ulaşarak çıkabilirsiniz.

OFİS: Ofis kısmımız alt kata stüdyoya giriş yapılan bölgeye taşınmıştır. Zaten gelince görmeme ihtimaliniz pek yok 😊 . Beklemek isteyen velilerimizin ofis yerine kafeyi kullanmasını rica ederiz. (Kafe ile ilgili detaylar aşağıda)

SALONLAR: Bundan böyle stüdyonun alt kat salonları ‘A1-A2-A3’ olarak, üst kat salonları ise ‘B1-B2-B3’ olarak isimlendirilecektir. Salonlar içerisine içecekle girmemenizi rica ederiz. Çöpler için salonlardaki çöp kovalarını kullanmanızı rica ederiz.

SOYUNMA ODALARI ve WC’ ler: Her iki katta da kadın-erkek soyunma odalarımız ve tuvaletler mevcuttur.

CAFE LATİNO: Alt katta su, sıcak-soğuk içecek ve yiyecek çeşitleri ile CAFE LATİNO hizmete başlamıştır. Bundan böyle çocuklarımızı beklerken kafemizde daha keyifli vakit geçirebilir, sohbet edebilir, bir şeyler atıştırıp, demleme çay ve kahve çeşitlerimizle keyiflenebilirsiniz. Dilerseniz ücretsiz Wi-Fi hizmetinden faydalanabilir, bilgisayarınızla çalışabilirsiniz. Farklı zamanlarda da gelip CAFE LATİNO’ da zaman geçirebilir, kitap okuyabilir ya da boş salonlarda dans çalışabilirsiniz 😉
Not-1: Kafemizden Sevda hanım sorumludur, eğer çocuklarınızın alış-veriş yapma sınırlamaları var ise konu ile ilgili bilgiyi Sevda hanım ile paylaşabilirsiniz.
Not-2: Stüdyomuzdaki su sebili artık faal olmayacağından, öğrencimizin yanına suluk koyabilir ya da su ihtiyaçlarınızı kafemizden giderebilirsiniz (Su ücreti 1 TL’dir)

EMANET DOLAPLARI VE VESTİYER: Mont, ceket vb. giysileriniz için her iki katta da bulunan, çok sayıdaki vestiyer askılarını kullanabilirsiniz. Eşyalarınızı, soyunma odalarında, kafede veya ofiste bırakmamanızı, sınıflara götürmemenizi rica ederiz. Dilerseniz ofisten kimlik karşılığı anahtar alıp her iki katta da bulunan emanet dolaplarımızı kullanabilirsiniz. Değerli eşyalarınızı emniyete almanızı rica ederiz.

GÜVENLİK KAMERALARI: Stüdyomuzun hemen her yerinde bulunan güvenlik kamera sistemi yenilenmiştir. Görüş alanımıza apartman bina girişi de eklenmiştir.
Not: Kafede bulunan televizyondan ders yapılan salonların seyredilebilmesi kısa zamanda sağlanacaktır.

SİGARA İÇME ALANI: Sigara içmek isteyen velilerimizi TERAS’ a çıkmaya davet ediyoruz. Balkonlarda sigara içilmeyecektir. Temiz hava almak için balkonlarımızı kullanabilirsiniz.

RİCA: Latino’ nun asıl sahipleri olarak değerli öğrencilerimizin ve velilerimizin her türlü aksaklığı ya da varsa önerilerini bizlerle paylaşmasını rica ediyoruz.

KEYİFLİ DANSLAR ve KEYİFLİ ANLARI PAYLAŞMAK DİLEĞİ İLE YENİLENEN LATİNO HEPİMİZE HAYIRLI OLSUN, BERABER ESKİTMEK DİLEĞİ İLE… 😊”

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi